شما صفحه ای از سایت قدیمی ایران اینترنشنال را مشاهده می کنید که دیگر به روز نمی شود. برای مشاهده سایت جدید به iranintl.com مراجعه کنید.

ایران‌سنج

شرایط استفاده و سیاست حریم خصوصی ایران‌سنج

«ایران‌سنج» وب‌سایت نظرسنجی آنلاین ایران اینترنشنال است که امکان نظرسنجی در زمینه‌های مختلف را به ایران اینترنشنال و شرکت مادر Volant Media Limited می‌دهد. نظرسنجی آنلاین ایران‌سنج توسط ایران اینترنشنال مدیریت و با همکاری موسسه تحقیقاتی هلندی Kieskompas و توسعه‌دهنده Voting Advice Application یا VAA اجرا می‌شود. شرکت شما در نظرسنجی آنلاین ایران‌سنج به صورت داوطلبانه و با رضایت کامل شما صورت می‌گیرند. لطفا اطلاعات زیر را با دقت بخواهید و در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با privacy@iranintl.com تماس بگیرید.

هدف از این نظرسنجی بررسی دیدگاه سیاسی ایرانیان است. نتایج این نظرسنجی به درک بهتری از ساختار دیدگاه سیاسی شهروندان ایرانی کمک می‌کند. پاسخ دادن به سوالات نظرسنجی آنلاین ایران‌سنج مدت زمانی بین ۱۰ تا ۱۲ دقیقه را نیاز خواهد داشت و تمام پاسخ‌های شما به صورت شبه‌ناشناس خواهند بود. این بدان معنا است که ایران اینترنشنال قادر خواهد بود شماره تلفن شما را به پاسخ‌هایی که داده‌اید متصل کند و از شما برای شرکت در دیگر نظرسنجی‌ها دعوت به عمل آورد. ایران اینترنشنال تدابیر لازم برای محافظت از اطلاعات جمع‌آوری شده در مقابل دزدی، دسترسی غیرمجاز، سو استفاده، تغییر و یا انتشار بدون اجازه اطلاعات شخصی افراد را در نظر گرفته است. این تدابیر شامل رمزنگاری اطلاعات شخصی براساس استانداردهای موجود در زمینه حافظت از اطلاعات است. تصمیم شما در شرکت در نظرسنجی کاملا داوطلبانه است و شما می‌توانید در هر زمان و بدون ارائه دلیلی رضایت خود برای شرکت در نظرسنجی را پس بگیرید.

با توجه به شرایط بالا و در صورت موافقت با شرایط استفاده و سیاست حریم خصوصی ایران‌سنج، شما می‌توانید با کلیک در اینجا در این نظرسنجی شرکت کنید. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه پرداخت اطلاعات در ایران‌سنج، می‌توانید با info@iranintl.com تماس بگیرید.

برای اطلاعات از سیاست حریم خصوصی ایران اینترنشنال نیز می‌توانید به صفحه سیاست حریم خصوصی مراجعه کنید.