شما صفحه ای از سایت قدیمی ایران اینترنشنال را مشاهده می کنید که دیگر به روز نمی شود. برای مشاهده سایت جدید به iranintl.com مراجعه کنید.

پلمب دفتر کار اسفندیار رحیم‌مشایی پس‌از بازداشت او

 

درپی بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی، رئیس دفتر پیشین و از یاران نزدیک محمود احمدی‌نژاد، در روز شنبه ۲۶ اسفندماه، گزارش‌هایی حاکی‌از تحویل او پس از دستگیری به سازمان اطلاعات سپاه و پلمب دفتر کارش منتشر شده است.

کانال تلگرام «دولت بهار»، نزدیک‌به محمود احمدی‌نژاد، روز یک‌شنبه ۲۷ اسفندماه، با انتشار مطلبی «فوری»، از پلمب‌شدن دفتر رحیم‌مشایی در منطقه پل‌چوبی تهران خبر داد.

براساس این گزارش، ساختمانی که در منطقه پل‌چوبی در اختیار احمدی‌نژاد و نزدیکانش قرار دارد، شامل چهار واحد (واحدهای اداری، دفتر ارتباطات مردمی و دفتر رحیم‌مشایی) است که همه آن‌ها به‌دست مأموران امنیتی پلمب شده‌اند.

 

 

همین کانال تلگرام، در پست دیگری، اعلام کرده که اسفندیار رحیم‌مشایی پس از دستگیری، در اختیار سازمان اطلاعات سپاه قرار گرفته است.

 

 

بنابه گزارش وب‌سایت دادسرای عمومی و انقلاب تهران، اسفندیار رحیم‌مشایی، روز شنبه ۲۶ اسفندماه، توسط مأموران نیروی انتظامی، بازداشت شده است.

 

  • اعتصاب غذای حمید بقایی

کانال تلگرام «دولت بهار»، همچنین شنبه شب (۲۶ اسفندماه)، از گذشت بیش‌از ۱۰۰ساعت از اعتصاب غذای حمید بقایی، معاون اجرایی پیشین محمود احمدی‌نژاد در زندان اوین خبر داده و مسؤولیت جان و سلامت او را برعهده‌ی مسؤولان و به‌ویژه مقامات قضایی دانسته بود.  

 

 

همین کانال تلگرامی، روز ‌یکشنبه ۲۷ اسفندماه، از انتقال حمید بقایی به سلول انفرادی و شرایط نامساعد جسمی او به‌دلیل اعتصاب غذا خبر داد.

 

 

حمید بقایی، روز سه‌شنبه ۲۲ اسفندماه، توسط مأموران پلیس، دستگیر و برای اجرای حکم ۱۵ سال حبس خود، به زندان معرفی شد.

 

تازه چه خبر؟
گزارش‌های رسانه‌ای از مرگ شاهین ناصری، از شاهدان شکنجه نوید افکاری، در زندان تهران بزرگ خبر می‌دهند. منابع نزدیک به خانواده شاهین ناصری در گفت‌وگو با...More
طالبان اسامی شماری از افراد از جمله دو نفر از فرماندهان نظامی طالبان را که به سمت‌های مهم دولتی منصوب کرده است، اعلام کرد. به گفته ذبیح‌الله مجاهد،...More
حسن زرقانی دادستان مشهد از بازداشت شش متهم پرونده کودک‌ربایی در این شهر خبر داد و اعلام کرد که متهم اصلی پرونده هنوز دستگیر نشده وفراری است. زرقانی...More
پارلمان اروپا در قطعنامه‌ای اعلام کرد گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان که بارها وفاداری ایدئولوژیک قوی خود به جمهوری اسلامی را نشان داده، دولت لبنان را...More
ارتش سودان در بیانیه‌ای که از تلویزیون دولتی این کشور پخش شد، اعلام کرد تلاش برای کودتا را خنثی کرده و اوضاع تحت کنترل است. یک عضو شورای حکومتی سودان...More