شما صفحه ای از سایت قدیمی ایران اینترنشنال را مشاهده می کنید که دیگر به روز نمی شود. برای مشاهده سایت جدید به iranintl.com مراجعه کنید.

شلیک مرگبار مشتری بی‌اعصاب به پیشخدمت رستورانی در حومه پاریس

کندی در آماده کردن غذای مشتری در یک پیتزافروشی در حومه پاریس منجر به مرگ خونین پیش‌خدمت فرانسوی شد.

به گزارش روزنامه گاردین، شاهدان حاضر در محل دلیل عصبانیت مشتری کم‌طاقت را کندی بیش از حد در آماده کردن ساندویچی که سفارش داده بود، عنوان کردند.

به دنبال اصابت گلوله به شانه پیش‌خدمت ۲۸ ساله، همکارانش در رستوران با پلیس تماس گرفتند اما تلاش‌ها برای احیای فرد مضروب بی‌نتیجه ماند و او در همان صحنه تیراندازی جان داد.

این حادثه جمعه شب در منطقه‌ای در ۱۵ کیلومتری پاریس رخ داد. فرد مسلح که به گفته یکی از شاهدان عینی، به دلیل معطلی بیش از حد در تحویل گرفتن غذایش از کوره در رفته بود، بلافاصله پس از شلیک به پیش‌خدمت جوان رستوران از صحنه گریخت.

این تیراندازی خونین، شوک و ناباوری ساکنان محل را به دنبال داشت.

طبق گزارش‌های منتشرشده، مردمی که در محوطه بیرونی رستوران تجمع کرده بودند، ناباورانه می‌پرسیدند آیا پیش‌خدمت جوان به خاطر یک ساندویچ کشته شده است.

زنی ۲۹ ساله، درباره این حادثه به خبرنگاران گفت: «غم‌انگیز است. اینجا رستورانی آرام و بی‌دردسر بود. تازه همین چند ماه پیش افتتاح شد.»

در همین حال، سایرین به بالا بودن نرخ جرم و جنایت در این ناحیه، به ویژه خرید و فروش مواد مخدر و مستی در ملاء عام، اشاره کرده‌اند.

در حال حاضر، پلیس فرانسه تحقیقاتش را در خصوص به قتل رسیدن پیش‌خدمت جوان آغاز کرده است. آخرین گزارش‌ها در روز شنبه حاکی از آن است که فرد ضارب همچنان متواری است.

تازه چه خبر؟
گزارش‌های رسانه‌ای از مرگ شاهین ناصری، از شاهدان شکنجه نوید افکاری، در زندان تهران بزرگ خبر می‌دهند. منابع نزدیک به خانواده شاهین ناصری در گفت‌وگو با...More
طالبان اسامی شماری از افراد از جمله دو نفر از فرماندهان نظامی طالبان را که به سمت‌های مهم دولتی منصوب کرده است، اعلام کرد. به گفته ذبیح‌الله مجاهد،...More
حسن زرقانی دادستان مشهد از بازداشت شش متهم پرونده کودک‌ربایی در این شهر خبر داد و اعلام کرد که متهم اصلی پرونده هنوز دستگیر نشده وفراری است. زرقانی...More
پارلمان اروپا در قطعنامه‌ای اعلام کرد گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان که بارها وفاداری ایدئولوژیک قوی خود به جمهوری اسلامی را نشان داده، دولت لبنان را...More
ارتش سودان در بیانیه‌ای که از تلویزیون دولتی این کشور پخش شد، اعلام کرد تلاش برای کودتا را خنثی کرده و اوضاع تحت کنترل است. یک عضو شورای حکومتی سودان...More